سوالات عمومی مخاطبان

کودک نیاز با ارسال پیامک یا ایمیل، وضعیت سفارش را به شما اعلام میکند. توجه داشته باشید که شماره 10005137629465  تنها شماره ای است که کودک نیاز توسط آن با مشتریان خود ارتباط برقرار میکند. بنابراین هرگونه تماس پیامکی با شماره غیر از شماره فوق تخلف و سو استفاده از مجموعه کودک نیاز است. لطفا جهت پیگیری قانونی شماره را به ایمیل kooodakniaz@gmail.com اطلاع دهید.

بله، همکاران ما در کودک نیاز با ثبت سفارش شما ملزم به پیگیری و ادامه مراحل خرید شما هستند.

کودک نیاز دارای نماد الکترونیکی است که به این کسب و کار اعتبار میبخشد. نماد الکترونیکی که در گوشه سمت راست بالای سایت نشان داده میشود توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین اعطا شده است و کسب و کار اینترنتی دارای اینماد همیشه مورد بررسی این سازمان قرار میگیرد. برای اطمینان بیشتر شما میتوانید روی آن کلیک کنید و از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

همه کاربران کودک نیاز از طریق درگاه اینترنتی سایت و با استفاده از همه کارت های عضو شبکه شتاب هزینه سفارش خود را میتوانند آنلاین پرداخت کنند

اگر خرید شما بالای یک میلیون  تومان باشد ارسال برای شما رایگان است.

خیر، کالاهایی که در کنار آن ها وضعیت “موجود” نوشته شده باشد را به راحتی میتوانید خرید کنید اما با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر جنسی در هر زمانی متفاوت است، گاهی محدودیت در تعداد قابل سفارش از یک کالا وجود دارد.

معمولا به دلایل مختلفی مثل عدم عرضه تولید کننده آن محصول یا پایان یافتن فصل و… بعضی از کالاها در سایت به حالت “تمام شد” یا “موجود نیست” تغییر وضعیت داده میشوند که اعلام دقیق عرضه آن ها مشخص نیست. اگر قصد خرید اینگونه محصولات را دارید از “مشاور سایت” کمک بگیرید یا زنگوله “هر زمان موجود شد خبر بده” را فعال کنید، تا زمان تقریبی موجودی آن کالا به شما اعلام شود.

کارشناسان کودک نیاز هر روزه از ساعت 9 تا 16 به صورت آنلاین در کنار شما هستند تا پاسخگوی ابهامات و سوالات شما باشند.

خیر، تنها کالاهایی امکان سفارش گذاری در سایت کودک نیاز را دارند که دارای قیمت و وضعیت موجود باشند

تا پیش از تایید نهایی سفارش میتوانید کالای خود را تغییر دهید اما پس از زدن دکمه اتمام خرید لغو یا تغییر امکان پذیر نمیباشند.

خیر، بعد از اتمام خرید، ثبت سفارش شما به صورت خودکار از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی میشود در صورت نیاز کارشناسان کودک نیاز با شما تماس میگیرند.

تماس با ما

پیشنهادات و انتقادات شما برای ما ارزشمند است

پشتیبانی و فروش
تلفن: 09903011006
تلگرام: 09903011006